Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

З 1 травня вода для окремих чигиринців обходитиметься дорожче

Як повідомили у КП «Чигирин», споживачам послуг з централізованого постачання питної води, які проживають в індивідуальних (садибних) житлових будинках і у них відсутні технічні засоби обліку холодної води, згідно рішення виконавчого комітету буде проводитись нарахування плати за використання води для поливу зелених насаджень на присадибній ділянці. 

Нарахування плати за полив присадибних ділянок здійснюватиметься за календарні дні місяця, у яких були відсутні атмосферні опади відповідно до встановлених нормативів (норм) використання води для поливу (6 літрів на квадратний метр незабудованої площі домоволодіння). Нараховуватиметься плата за полив з 1 травня по 31 серпня кожного року.

Якщо ж споживачем обліку спожитої води здійснюється за допомогою технічних засобів обліку, прийнятих на абонентський облік підприємством, то плата за використання води для поливу присадибних ділянок не застосовується.

Коментарі  

+9 #3 Добрий 27.04.2016, 10:07
Це із теми, бий своїх щоб чужі боялись, чи як?
Цитата
+26 #2 Мер 25.04.2016, 22:24
Та що ви там розумієте, ніхто по ваших карманах не лазитиме , ви самі все віддасте. Це й так з вами ще по божому, а ви носом крутете!
Цитата
+30 #1 На всякий случай 25.04.2016, 13:33
Жги, у бабушек и дедушек и так долго пенсия залежалась, содрать со всех по максимому, Стьопа - одобрямс. Додавите уже наконец то, этот "жирующий" народ. А нельзя за счёт горсовета установить счётчики малоимущим, или у самих на водку не хватает? Сделайте что-то полезное, сколько ж можно лазить в чужие, и без того дырявые карманы. Допустим человек пенсионер, или одинокая мать погибшего учасника АТО и т.д., ну нет возможности установить узел учёта, так что им на полную программу. Понимаю предприятия, но горсовет и депутаты, как-то должны помагать своим изберателям, или мать их так.
Цитата

Додати коментар