Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Депутат Верховної ради України Зубик В.В. здобув 8 мільйонів для округу

Понад 8 млн.грн. субвенції з державного бюджету виділено для  об’єктів соціального значення Чигиринського, Чорнобаївського та Драбівського районів та м. Черкаси  на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Сприяв виділенню коштів саме  цим громадам для різних соціальних об’єктів народний депутат України Володимир Зубик: 

«Рік, який минув, був дуже неоднозначний. З однієї сторони багато вже зроблено, а з іншої — існує ще багато планів, які зіштовхуються з різними перепонами на шляху їх реалізації. Але завдяки наполегливій спільній праці громади та  державних органів ,є впевненість в тому, що всі ці напрацювання будуть реалізовані на благо жителів  цих громад.

Незважаючи на тяжку економічну ситуацію в державі, завдяки наполегливій роботі на рівні Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, вдалося отримати  гроші на округ. Цього разу субвенція пішла  в основному на те, що найбільше болить районам, те, без чого неможливий подальший розвиток міст і сіл.

Цілком покладаюсь на місцеві громади і сподіваюсь, що  в цьому році громади Черкащини матимуть значно більше грошей на розвиток, ніж у 2016-му. Сьогодні є над чим «ламати» голову:  звертаю увагу сільських та селищних голів на пришвидшення процесів із виготовленням проектно-кошторисної документації на найбільш нагальні об’єкти, наголошую і на важливості використання системи Прозоро при використанні державних коштів. Також, особисто запрошую громадськість інспектувати хід будівельних робіт, які здійснюватимуться за державні кошти.»

Володимир Зубик  схвалює практику обговорення з громадами потреб територій та висловлювання ними наболілих питань, саме тому, як тільки з’явилася можливість залучити кошти на потреби округу, він  запросив долучитися до обговорення необхідних об’єктів для фінансування на круглих столах і представників влади, і представників громадськості, а після надходження коштів — запропонував долучитися до контролю за цільовим використанням коштів.

Враховуючи побажання виборців, вдалося домогтися виділення коштів на такі цілі:         

 

В Чигиринському районі:

Капітальний ремонт даху Чигиринського районного будинку культури з облаштуванням м’якої утепленої покрівлі в м. Чигирин по вул. Б. Хмельницького, 28  (1,5 млн грн).

Капітальний ремонт приміщення Будинку культури (спортивний комплекс) по вул.Молодіжній   14-а в с. Тіньки (250 тис.грн.)

Реконструкція вуличного освітлення с. Боровиця (250 тис.грн.)

Капітальний ремонт приміщення Будинку культури с. Матвіївка (250 тис.грн.)

Капітальний ремонт приміщення Будинку культури с. Вершаці Чигиринського району Черкаської області  (150 тис.грн.)

Разом: 2 400 000грн.

 

В Драбівському районі

Реконструкція центральної котельні в Драбові (1,5 млн грн).

Капітальний ремонт Драбівського районного Центру культури і дозвілля          (800 тис. грн).

Разом: 2 300 000грн.

 

В Чорнобаївському районі

Капітальний ремонт частини приміщення Вереміївської лікарської амбулаторії по вулиці Анатолія Фесуна, 57 в с. Вереміївка (160 тис. грн).

Капітальний ремонт котельні з установленням твердопаливних котлів потужністю по 350 кВт в ОВТП по вулиці Соборності, 2 с. Iркліїв (150 тис. грн).

Капітальний ремонт приміщень (заміна вікон) у Чорнобаївському районному будинку культури, смт Чорнобай, вул. Центральна, 158 (200 тис. грн).

Реалізація програми енергозбереження в закладах освіти Чорнобаївського району 400 тис. грн).

Капітальний ремонт приміщення Чорнобаївського районного спортивного комплексу в смт Чорнобай по вул. Спортивній, 5 (1 млн 90 тис. грн).

Капітальний ремонт приміщення ФАПу с. Красенівка ( 350 тис.грн)

Капітальний ремонт приміщення Будинку культури с. Франківка  (450 тис.грн)

Разом: 2 950 000 грн.

 

м. Черкаси отримало  500 тис. гривень на роботи по відновленню Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка

Проте на цьому робота не завершується, переконує Володимир Зубик. Нардеп наголосив на подальшій плідній співпраці усіх гілок влади та  пообіцяв всіляко сприяти розвитку районів  та відстоювати інтереси черкащан на усіх владних рівнях.

«Разом з помічниками вивчаємо  потреби кожного району,  виявляємо  проблеми на місцях. Буду відстоювати позиції округу і в подальшому, бо тут жити моїм виборцям. Ті  об’єкти, які цього разу  не були включені до переліку фінансування за рахунок субвенції, теж не залишаться без уваги – вони на черзі!» – переконує народний депутат.

 

Довідково:

Крім виконання своїх безпосередніх обов'язків в якості народного депутата, Володимир Зубик, як і раніше, масштабно займається благодійністю на окрузі – ветерани, пенсіонери і малозабезпечені сім'ї Драбівського, Чигиринського та Чорнобаївського районів, а також Соснівського р-ну Черкас за його безпосереднього сприяння отримують допомогу. Крім того, учні та педагоги шкіл, розташованих на території виборчого округу, є учасниками проекту "Інтелект року", який підтримується Володимиром Зубиком — де найкращим учням, переможцям олімпіад, а також їх наставникам вручаються заохочувальні грошові премії. Не перший рік працює програма  «Важка хвороба не вирок» , якою передбачено лікування онкохворих дітей.

Під час новорічних свят від імені народного депутата помічники в районах привітали понад тисячу дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей – інвалідів, дітей з багатодітних сімей та дітей учасників АТО.

*Політична реклама