Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

В Чигирині поліцейські охорони затримали крадіїв (фото)

Сьогодні вночі поліцейські групи реагування батальйону Управління поліції охорони в Черкаській області затримали зловмисників, які намагалась пограбувати ювелірний відділ в одному з торгівельних закладів м. Чигирин Черкаської області.

Отримавши тривожне повідомлення від пункту централізованого спостереження група реагування в складі поліцейського-водія взводу реагування батальйону УПО та працівника Чигиринського відділу національної поліції через три хвилини вже була на об’єкті.

Поліцейські миттєво відреагували на те, що з місця пригоди при їхній появі намагався від’їхати автомобіль ВАЗ 2105 обладнаний як таксі, та, заблокувавши йому виїзд, провели затримання підозрілих осіб даного транспортного засобу. Під час огляду в салоні ВАЗу поліцейські виявили характерні злочинні знаряддя: лом, рукавички, маски.

В магазині виявлено пошкоджені металопластикові вхідні двері, серцевина замка яких була зламана, очевидно, за допомогою лома. Злодії намагалися пробратися через кондитерський відділ до «ювелірки», але зрозумівши, що спрацювала сигналізація, спробували втекти.

Затримані молодики спортивної статури виявились мешканцями м. Кременчук, Полтавської області. Один з них раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

Під час поверхневого огляду в них було виявлено ще й рослинну речовину, схожу на марихуану.

Ця злочинна група засвітилась в місті ще раніше – розповів старший наряду групи реагування старший сержант поліції Олег. Вони потрапляли в зону дій камер зовнішнього спостереження на різних об’єктах, з яких намагалися, або вчинили крадіжки.

Зрештою система охоронної сигналізації Управління поліції охорони в поєднанні з професійними діями та досвідом поліцейських охорони поклали край крадійським вояжам гастролерів з сусідньої області.

Наразі затримані передані до Чигиринського відділу національної поліції.

Коментарі  

+5 #6 Молодцы!Полицейские! 01.06.2017, 00:20
:lol:
Цитата
+2 #5 Спец по висякам 29.05.2017, 06:52
Цитую Голос поліції:
"Ця злочинна група засвітилась в місті ще раніше – розповів старший наряду групи реагування старший сержант поліції Олег."

Хоча пан сержант займає високе положення начальника групи швидкого реагування, але це не в його компетенції розкривати таємницю слідства.
Цитата
+11 #4 Голос поліції 23.05.2017, 23:21
"Ця злочинна група засвітилась в місті ще раніше – розповів старший наряду групи реагування старший сержант поліції Олег."
Цитата
+33 #3 Коля Брансбойт 22.05.2017, 07:19
Все правильно, нічого їм було мітить вугли, як шкідливим котам, в центрі історичного міста, та ще й напроти Білого дому.
Цитата
+18 #2 Адвокат 21.05.2017, 21:40
Цитую SOS:
В наглу діло шиють! Дайте адвоката!

І все за те, що хлопці помочились під стіною. Дивись фото № 1.
Цитата
-15 #1 SOS 20.05.2017, 23:51
В наглу діло шиють! Дайте адвоката!
Цитата

Додати коментар