Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

За незаконне зайняття рибним промислом - кримінальна відповідальність

Прокурорами Чигиринського відділу Смілянської місцевої прокуратури підтримано публічне обвинувачення в суді відносно громадянина А, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним промислом).

 

В ході судового розгляду встановлено, що громадянин А., в порушення вимог статей 27, 38 Закону України «Про тваринний світ», Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», наказу Черкасирибохорони № НОД-32/2 від 19.03.2019 «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Черкаської області у 2019 році» згідно якого встановлено термін заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2019 році на водоймах в межах Черкаської області, зокрема на Кременчуцькому водосховищі з 01 квітня по 09 червня 2019 року, тобто у період, в який заборонений лов (добування) риби, за допомогою рибальської сітки, без належного дозволу, в заборонений час (період нересту) здійснив вилов з Кременчуцького водосховища річки Дніпро біля с. Тіньки, Чигиринського району риби, чим спричинив державі істотної шкоди.

Суд підтримав позицію прокурора, громадянина А. засуджено до покарання у вигляді штрафу 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 грн.

Чигиринський відділ Смілянської місцевої прокуратури

Додати коментар