Лого
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Сорок перша сесія Чигиринської міської ради VI скликання

     27 серпня 2014 року відбулась сорок перша сесія Чигиринської міської ради VI скликання. На порядок  денний були винесені наступні питання:
1. Про  затвердження рішення виконавчого комітету від 06.08.2014 № 9-201 «Про зміни до бюджету Чигиринської міської ради на 2014 рік».
2. Про надання дозволу на придбання екскаватора.
3. «Про зняття з балансу майна КП «Чигирин».
4. Про передачу функцій по наданню комунальних послуг.
5. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Чигирин».
6. Про затвердження результатів оцінки вартості квартири № 5 у житловому будинку, що розташований за адресою:вул. П.Дорошенка № 56, м.Чигирин, Черкаська область.
7. Про припинення дії договору оренди по вулиці Гетьманська. 28 А. (Кошова Л.М.)
8. Про надання в оренду земельної ділянки по вул..Б.Хмельницького (район 2-ої школи) в м.Чигирині.(Совгира Г.М.)
9. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність.
10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

Найбільш резонансним в обговоренні стало питання під номером 4.
Фактично депутатам міської ради пропонувалось провести чергове «об’єднання-роз’єднання» комунального підприємства. Цього разу наводились причини чому депутати мають голосувати за «роз’єднання». Хоч це і називалось «про передачу функцій».
    Для відстоювання саме цієї точки зору на сесію міської ради була запрошена начальник управління житлово-комунального господарства Черкаської обласної державної адміністрації Зарічна Людмила Петрівна.
    Саме її доповідь була найбільша тривала і найбільш «переконлива». Хоча гострі питання їй ставив депутат Руденко Олександр Аркадійович та вступав з нею в дискусію. Зокрема це стосувалось питання надання ліцензії на постачання води та водовідведення. За словами пані Зарічної підприємство не може отримати ліцензії на водопостачання та водовідведення якщо воно займається іншою діяльністю окрім цієї. В нашому випадку – це благоустрій міста та утримання будинкового господарства. Щоправда пані Зарічна «забула» в своєму виступі згадати що в місті, за всі часи існування комунальних підприємств, жодне з них не мало ліцензії. Також Людмила Петрівна виступала за «передачу функцій» беззаперечно і відразу на інше комунальне підприємство, а не через проведення конкурсу, як того вимагає законодавство, і про що неодноразово зазначав Руденко О.А. Та, здається, його ніхто не чув, або не хотів чути.
    Окремо потрібно відзначити що на сесії міськради були присутні голова Чигиринської РДА Діскант О.А, голова Чигиринської райради Литвин П.М., перший заступник голови райради Кучеренко Т.В. Під час дискусії щодо «передачі функцій» активно виступала «за» Кучеренко Т.В. Не лунало ні від кого із депутатів та запрошених нічого проти кандидатури Шпичака Віталія на посаду керівника нового комунального підприємства. Міський голова Тимченко Сергій Олексійович назвав Шпичака В.В. як основного претендента.
    Саме голосування по питанню «передачі функцій» відбулося наступним чином. За декілька хвилин до голосування зал засідань покинув один із депутатів. Тому на момент голосування «за» проголосувало 17 депутатів, 1 утримався та 1 проти. Міський голова голосував «за» і продекламував «рішення прийняте». На скільки така процедура відповідає вимогам законодавства та регламенту роботи сесії – питання відкрите.

Всеволод Монастирський

Коментарі  

+2 #1 akademik 01.09.2014, 10:21
Ось де на сайті правду пишуть!!!
Цитата

Додати коментар